ÜRÜNLER

VISMED® MULTI gözyaşında bulunan temel iyonları içeren benzersiz formülasyonu sayesinde özel olarak göz kuruluğu ve ilişkili durumlarda rahatlama ve konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır.

VISMED® gözyaşında bulunan temel iyonları içeren benzersiz formülasyonu sayesinde özel olarak göz kuruluğu ve ilişkili durumlarda rahatlama ve konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Oküler Yüzey Dengesi Yeniden Tanımlanıyor. Yüksek sodyum hiyalüronat içeriği ve benzersiz iyon dengesi ile VISMED® GEL göz kuruluğu semptomları için tasarlandı.1

Oküler Yüzey Dengesi Yeniden Tanımlanıyor. Yüksek sodyum hiyalüronat içeriği ve benzersiz iyon dengesi ile VISMED® GEL MULTI göz kuruluğu semptomları için tasarlandı.1

Doğal besin kaynakları olan Omega-3 ve yağ asitleri içeren yenilikçi formülüyle dünyada bir ilk.1

Cerrahide Göz Hekimlerinin Elindeki Güç!  VISIOL® katarakt ameliyatı sırasında kullanılan benzersiz bir viskoelastik solüsyondur.

HAKKIMIZDA

DOCTRINEMED, 2018 yılı başında sağlık sektörünün farklı alanlarında 10’ar yılı aşkın süredir çalışmakta olan 3 girişimci tarafından bir yatırımcı desteği ile kurulmuştur.
DOCTRINEMED, dünyada gelişmekte olan yenilikçi tıbbi tanı, tedavi ve uygulama alternatiflerini Türk hekim ve hastalarının kullanımına getirmeyi amaç edinmiştir.

S. CEREN MUTLU EKMEKÇİ

Pazarlama Direktörü
Kurucu Ortak

NİSA SARICA

Pazara Erişim ve Dış İlişkiler Direktörü
Kurucu Ortak

ÖKKEŞ ÇETİNKAYA

Satış Direktörü
Kurucu Ortak

BİZE ULAŞIN

DOCTRINEMED

Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A, 34406
Çağlayan – Kağıthane/Kâğıthane/İstanbul

Merkez Mah. Seçkin Sok. DAP Vadisi Z Ofis No:99 34406 Kağıthane/İstanbul
Tel: +90 212 803 89 62  E-Posta: info@doctrinemed.com